Špecializované Pojazdné Plošiny

Ak potrebujete špecializované stroje, musí to byť od Easi Uplifts.

Začiatkom roka 2012 spoločnosť Easi Uplifts vytvorila samostatnú divíziu zameranú výhradne na špecializované stroje, ako napríklad plošiny "pavúk", plošiny s extra dosahom a plošiny prenajímané spolu s operátorom. Divízia je riadená z depa v Dubline. V tejto divízii máme odborníkov, ktorí sú vám k dispozícii pre riešenie vašich požiadaviek. Máme tie najkvalitnejšie značkové nové stroje, napríklad FS Spider 520 C, JLG 1500 SJ a Bronto Skylift S 90 HLA. Ak potrebujete špecializovaný stroj, stačí vám osloviť spoločnosť Easi Uplifts.


+353 (0)1 835 2835

Alto Up

Plošiny "pavúk"

Naše plošiny "pavúk" sú skvelé pre komplikované vchody a ideálne pre mäkký povrch. V ponuke máme kolesové aj pásové plošiny "pavúk" od najväčších výrobcov, ako sú Niftylift, Omme, Teupen, CTE, Denka a Spider FS.

Prenajmite si plošiny "pavúk" tu
Plošiny 'pavúk'

Prenájom s operátorom

Naše pojazdné plošiny Bronto Skylifts sú ideálne pre veterné elektrárne, lepenie plagátov a filmové/TV práce. Plošiny namontované na vozidle a riadené operátorom majú pracovnú výšku od 34m až do neuveriteľných 90m. Naše 70m a 90m plošiny Brontos majú voliteľné prídavné zariadenia, ako napríklad 300kg navijak kabíny a rotačnú kabínu pre kameru.

Prenajmite si plošinu s operátorom tu
Prenájom s operátorom

Plošiny s extra dosahom - do veľkých výšok

Ak je vašou prioritou dosah do extra výšok, vyberte si jednu z našich plošín s extra dosahom. Dodávame iba tie najlepšie značky v odvetví , ako sú Genie a JLG.

Prenajmite si plošinu s extra dosahom tu
Plošiny s extra dosahom