História Soločnosti

1978 Začalo sa to 1 plošinou

V súčasnosti sme najväčším dodávateľom mobilných vysokozdvižných pracovných plošín (MVPP) v Írsku. Avšak všetko to začalo v roku 1978 v mestečku Drogheda, v okrese Louth, s jednou 12 m autoplošinou.
Naša prvá autoplošina v depe v Drogheda Naša prvá autoplošina v depe v Drogheda

1980 Krok za krokom

O dva roky neskôr, v roku 1980, spoločnosť uzavrela svoj prvý kontrakt, vďaka čomu sa jej flotila rozrástla na 6 pojazdných plošín, vrátane JLG a Coles Starlift.
Zakladateľ spoločnosti, Harry McArdle preberá prvý stroj JLG v Limericku Zakladateľ spoločnosti, Harry McArdle preberá prvý stroj JLG v Limericku

1983 Vikingovia sa vylodili

Vďaka svojmu prvému úspechu sa spoločnosť o tri roky rozrástla, keď zakúpila 10 prívesných plošín Denka dovezených z Dánska. Medzitým spoločnosť dodávala aj autoplošiny.

1986 Dosiahnutie väčších výšok

Ako rástla reputácia spoločnosti, v roku 1986 sme otvorili druhé depo v Limericku, aby sme mohli splniť potreby našich zákazníkov v celej krajine. V roku 1993 spoločnosť Easi Uplifts presťahovala svoje sídlo z Droghedy do Dublinu.
Vykonávanie práce v Dublin City Centre pomocou zdvíhacieho zariadenia Denka Vykonávanie práce v Dublin City Centre pomocou zdvíhacieho zariadenia Denka

1996 Stúpame vyššie

V roku 1996 spoločnosť Easi Uplifts otvorila tretiu pobočku, Easi UpLifts v Belfaste. O dva roky neskôr, v roku 1998, spustila prevádzku v Glasgowe. V tom čase tvorilo flotila pôsobivých 500 pojazdných plošín.

Expanzia do Veľkej Británie

Za posledných desať rokov sa spoločnosť Easi UpLifts zameriavala na expanziu do Veľkej Británie a otvorila pobočky v regiónoch Midlands, Newcastle, Londýn a Manchester.
Kĺbové plošiny Grove vykonávajúce práce s oceľou v spoločnosti Hewlett Packard v Leixlipe, v Írsku Kĺbové plošiny Grove vykonávajúce práce s oceľou v spoločnosti Hewlett Packard v Leixlipe, v Írsku

2005 Východná Európa

Spoločnosť SCS začala s dvomi strojmi v polovici roku 2005, pričom väčšina pojazdných plošín bola zo spoločnosti Easi UpLifts. O dva roky neskôr, firma rozšírila svoju flotilu na takmer 100 strojov

2008

V prvej polovici roka 2008 spojila spoločnosť SCS sily so spoločnosťou Easi UpLifts, pričom sa zamerali na splnenie požiadaviek trhu prenajímania a predaja plošín vo východnej Európe. V roku 2012 sa spoločnosť SCS plne začlenila do skupiny Easi Uplifts.

2010

Spoločnosť Easi UpLifts Hungária Kft. otvorila svoje prvé depo v Kecskeméte v roku 2010 a rýchlo získala zmluvu na prácu v továrni Daimler Benz. Nasledujúc jej skorý úspech, v roku 2011 spoločnosť otvorila ďalšie depo v Győr, kde závod Audi patrí medzi jej top zákazníkov. Easi UpLifts pokračuje vo svojich maďarských pobočkách v rozširovaní flotily veľkých a špecializovaných strojov určených na predaj a prenájom, čo je súčasťou jej plánov o expanzii vo východnej Európe.

V prvej polovici roka 2008 spojila spoločnosť SCS sily so spoločnosťou Easi UpLifts