Priemyselné Riešenia

Pozrite sa, čo môžeme urobiť pre Vaše odvetvie

V Easi Uplifts pevne veríme, že sme schopní ponúknuť Vám riešenie Vašich potrieb prístupu do výšok, bez ohľadu na priemyselné odvetvie, v ktorom pôsobíte. Z našej ponuky od stĺpových plošín až po plošiny na nákladných automobiloch, máme stroj, ktorý potrebujete. Od malých až po rozsiahle práce, v celej rade priemyselných odvetví, Easi Uplifts má bezpečné, praktické a cenovo efektívne riešenie pre Vás. Čítajte ďalej a dozviete sa viac, čo Vám môžeme ponúknuť!

Alto Up


Stavby
Top

Spoločnosť Easi Uplifts so svojou rozsiahlou flotilou pracovných ploším ponúka množstvo riešení pre vaše stavebné požiadavky. Naša flotila plošín zahŕňa širokú škálu strojov, ako napríklad teleskopické a rotačné manipulátory, plošiny s extra dosahom a dieslové nožnicové plošiny. Naše pojazdné plošiny sú ideálne pre rôzne etapy stavebného procesu. Ponúkame tiež špecializované plošiny "pavúk" pre etapy, keď sú stavebné práce komplikovanejšie a náročnejšie. Spoločnosť Easi Uplifts v poslednom čase priniesla inovatívne riešenia aj pre tie najkomplikovanejšie stavebné projekty. Poskytli sme 52m plošiny FS Spider 520C (najväčšia plošina "pavúk" na svete) ako riešenie prístupu k veľkému vnútornému átriu v olympijskej dedine na olympijských hrách v Londýne v roku 2012. Naša 52m plošina "pavúk" bola bezpečným riešením extrémne zložitého problému s prístupom do výšok, ktorému čelila stavebná firma. Naša výkonná a spoľahlivá 52m plošina "pavúk" šetrí čas a značnú čiastku peňazí, a s jej silným a spoľahlivým výkonom je však iba jedným z našich špecializovaných strojov, ktoré dokážu vyriešiť aj tie najzložitejšie problémy s prístupom do výšok. Spoločnosť Easi Uplifts ponúka aj najnovšie inovácie v oblasti ochrany proti zachyteniu. Na požiadanie vieme k našim plošinám primontovať aj ochranný systém Skyguard a úkrytovú zónu.

Slová nášho klienta:

"Spoločnosť Easi-Uplifts nám poskytla excelentné služby od plánovania až po realizáciu. Často museli riešiť naše požiadavky na poslednú chvíľu, avšak dostatočná zásoba strojov na prenájom v spoločnosti Easi Uplifts bola veľkým prínosom, a spolu s bezchybným podporným servisom ju vrelo každému odporúčam."

Mathew Ilott - Projektový manažér

Stavby

Veterná energia
Top

To čo potrebujete pre údržbu veterných turbín a listov turbíny, nájdete v spoločnosti Easi Uplifts. Naše špecializované plošiny Bronto Skylifts sú ideálne pre prístup do obrovských výšok veterných turbín. Spoločnosť Easi Uplifts má plošiny, ktoré sa prenajímajú spolu s operátorom, s dosahom od 34m až do 90m. 90m plošina Bronto Skylift je najväčšou pojazdnou plošinou v našej flotile strojov a stala sa mimoriadne obľúbenou v mnohých firmách zaoberajúcich sa veternou energiou. Plošina namontovaná na vozidle, ktorú riadi operátor, sa pravidelne prenajíma mnohým najväčším firmám zaoberajúcim sa obnoviteľnými energiami a elektrárňam po celej Európe. 90m plošina Bronto Skylift má najlepší pomer výšky a hmotnosti na trhu a enormný dosah do tých najvyšších výšok. Máme vlastné oddelenie špecialistov, ktorí sa starajú o naše plošiny prenajímané s operátorom.


Odporúčané stroje pre veterné farmy:

Veterná energia

Strešné konštrukcie/Oplášťovanie
Top

Ak potrebujete zariadenia pre strešné konštrukcie a opláštenie, určite ich nájdete v spoločnosti Easi Uplifts. Máme najširšiu škálu pojazdných plošín v Írsku a vo Veľkej Británii. Náš tím skúsených odborníkov vám pomôže vybrať si stroj, aký potrebujete. Môžeme sa pochváliť základňou zákazníkov, do ktorej patria aj tí najväčší dodávatelia v odvetví stešných konštrukcíí a oplášťovania, naša spoločnosť má teda dostatočné skúsenosti so zvládaním tohto náročného segmentu trhu a vybudovala si rozsiahle portfólio malých aj veľkých zákazníkov. Oplášťovanie je všeobecný termín pre ľahké obklady budov bez konštrukcie, účelom ktorých je udržať cudzie telesá vonku a teplo vo vnútri. Nožnicová plošina je ideálnym zariadením pre montáž opláštenia. Naše nožnicové plošiny môžu pracovať v rôznych výškach a pohybovať sa pozdĺž budov. Máme širokú škálu nožnicových plošín elektrických aj dieslových s pracovnou výškou až do 26m. Naše teleskopické, kĺbové plošiny a plošiny s extra dosahom sú maximálne vhodné pre práce na streche. Náš sortiment teleskopických a kĺbových plošín ponúka pracovné výšky od 11m do 47m. Máme širokú škálu plošín tých najlepších značiek v odvetví, ako sú Genie a JLG.


Odporúčané stroje pre strešné konštrukcie/oplášťovanie:

Strešné konštrukcie/Oplášťovanie

Maľovanie/Dekorovanie
Top

Naše pracovné plošiny majú využitie pre rôzne druhy prác. V priebehu rokov sa mnoho našich pracovných plošín stalo obľúbenými medzi maliarmi a dekoratérmi. Naše dieslové nožnicové plošiny sú ideálne pre maľovanie vonku. Ich veľké rozťahovateľné plošiny uľahčujú maľovanie vo výške. Pracovné plošiny Easi Uplifts skoncovali s ťažkosťami pri montáži a demontáži lešenia. Ak potrebujete maľovať Vaše domáce obydlia, môžete si prenajať a sami si aj odviezť plošinu montovanú na dodávke alebo prívesnú plošinu. Naše autoplošiny majú pracovnú výšku v rozpätí od 10,2m až po našu 33m autoplošinu Ruthmnan Steiger. Naše ľahko manévrovateľné prívesné plošiny sú ideálne pre maliarov. Prívesné plošiny môžu byť ťahané veľkým autom alebo SUV. Pre maľovanie vo vnútorných priestoroch na ukončených podlahách nehľadajte nič iné ako naše špeciálne pavúkové plošiny. Tieto pavúkové plošiny majú pneumatiky alebo pásy, ktoré nezanechávajú stopy, a preto sa môžu používať na ukončených podlahách. Naše pavúkové plošiny Omme, CTE, Teupen, Denka a Spider FS sú ideálne pre maľovanie a dekorácie.


Odporúčané stroje pre maliarske/dekoračné práce:

Painting/Decorating

Telekomunikácie
Top

Pojazdné plošiny spoločnosti Easi Uplifts sú ideálne pre práce v oblasti telekomunikácií. V spoločnosti Easi Uplifts sa aktívne podieľame na vizuálnej kontrole prác pomocou staníc mobilných telefónov. Naše stroje sa skvelo hodia na údržbu antén. Naše autoplošiny s výškou od 10,2m do 28,7m sú ideálne pre údržbárske práce. Pre údržbu stožiarov vo vyššších výškach máme niekoľko plošín Bronto Skylift s výškou od 34m do 90m. Nedávno sme do našej flotily strojov doplnili aj 33m plošinu Ruthmann Steiger, ktorú môže zákazník riadiť sám. Spoločnosť Easi Uplifts má veľa odborníkov so širokými znalosťami v telekomunikačnom odvetví a veríme, že vám vieme ponúknuť ten správny stroj, ktorý vyrieši vaše problémy s prístupom do výšok.


Odporúčané stroje pre Telekomunikácie:

Telekomunikácie

TV/Film
Top

Spoločnosť Easi Uplifts ponúka celú škálu mobilných vysokozdvižných pracovných plošín, teleskopických manipulátorov a mini žeriavov vhodných pre všetky oblasti televízneho a filmového priemyslu. Od prvých etáp výstavby scény až po nakrúcanie, spoločnosť Easi Uplifts má pre všetko vo svojej ponuke strojov množstvo pracovných plošín. Vieme zabezpečiť nožnicové plošiny pre interiérové aj exteriérové práce, plošiny s ramenom, plošiny s operátorom a špecializované plošiny "pavúk". Pri nakrúcaní filmov existujú špeciálne sekcie, ktoré vyžadujú použitie pojazdných plošín. Je to kamerová sekcia, osvetlenie/elektrická sekcia a niekedy aj sekcia špeciálnych efektov. Naše teleskopické a rotačné manipulátory sú ideálne pre výstavbu a rozoberanie scén. Máme skvelú sieť pobočiek po celom území Veľkej Británie, Írska a vo východnej Europe. Táto rozsiahla sieť pobočiek nám umožňuje zásobovať miesta natáčania na celom tomto území, ako aj skvelý prístup k hlavným filmovým štúdiám, ako je Pinewood, Shepperton a Leavesden vo Veľkej Británii a Ardmore v Írsku. Medzi produkcie, na ktorých sme doteraz spolupracovali, patria All You Need Is Kill, Thursday Mourning, Die Hard 5, Games of Thrones, Becoming Jane, Ripper Street, Sky’s A League of their Own a mnoho ďalších. Naše 70m a 90m plošiny Bronto Skylifts sa dodávajú so špeciálnou rotačnou kabínou pre kameru pre natáčanie filmov.


Odporúčané stroje pre televízne/filmové scény:

TV/Film